Casa Mobiliada Para Cop 30
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Casa Mobiliada Para Cop 30 Ananindeua legfeljebb 7 vendéget fogad, és olyan családi helyszínektől, mint a Crocodile Safari Zoo, nagyjából 4 km-re található.
A Joao Pilatos Island 4,1 km-re, a Complexo Feira Cidade Nova pedig körülbelül egy 25 perces sétára fekszik az Ananindeua városi nyaralótól. Az 1 hálószobás szálláshely olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a 3 km-re lévő Igreja Nossa Senhora de Guadalupe.
A vendégek könnyen elérhetik a Belem/Val de Cans-Julio Cezar nemzetkozi repülőteret, amely 5 km-re helyezkedik el a szálláshelytől.
- Repülőterek
- Belem/Val de Cans-Julio Cezar nemzetkozi repuloter11 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Minibár
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Mobiliada Para Cop 30 milyen messze van a Belem/Val de Cans-Julio Cezar nemzetkozi repülőtértől?
A Casa Mobiliada Para Cop 30 autóval 20 percre van a Belem/Val de Cans-Julio Cezar nemzetkozi repülőtértől. - ❓
A Casa Mobiliada Para Cop 30 biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Mobiliada Para Cop 30 Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Casa Mobiliada Para Cop 30 befogadóképessége?
A Casa Mobiliada Para Cop 30 akár 7 fő befogadására is alkalmas. - ❓
Az ingatlan kínál konyhai felszereltséget?
Az ingatlan felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a nyaraló területén tartózkodunk?
Ananindeua nevezetességei közé tartozik a Seringal Park Museum és a Joao Pilatos Island, amelyek 4 km-re, illetve 4,1 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Complexo Feira Cidade Nova (2 km) szintén ajánlott a látogatásra.